KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13005067
nr 1300 5067
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad A Fridell, 1934, i plåten. Motivet: 29x23,5
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:27:02
13/1 13:06:38
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell